Darwinovi ceny

07. 08. 2009 | † 30. 09. 2015 | kód autora: Xvk

Znáte? já ano uvedu zde článek který psal někdo jiný protože to nedokážu lépe vyjádřit:

Toto jsou každoročně udělovaná ocenění, pro lidi, jež se zasloužili za lepší budoucnost lidstva tím, že jej zbavili svých stupidních genů. Jinak řečeno. Pokud zemřete nějakým hodně úchylným způsobem a vlastním přičiněním...cena může být i Vaše. Hodnotí se 5 faktorů: reprodukce (jestli kandidát měl děti), výjimečnost (jak dobře se to bude pamatovat), stupidita (jak moc si za to mohl sám), dospělost (zralost či nezralost kandidáta), publicita (jestli daný případ zaujal média).

Roku 1995 v Arizoně našla dálniční hlídka kusy letadla roztříštěného o skály podél silnice. Po ohledání místa však byly nalezeny části automobilu a kusy rakety JATO (Jet Assisted Take-off), které se používají pro těžká vojenská letadla, aby vzlétla i z krátkých letišť. Ukázalo se, že seržant z nedaleké letecké základny ukradl tuto raketu a pokusil se s ní zlomit rychlostní rekord tím, že si ji připevnil na střechu auta. Těsně po zážehu dosáhl rychlosti mezi 300 a 450 km/h, přičemž se po uražení vzdálenosti asi 6 km (20 sekund) vznesl do vzduchu a za další 2 kilometry narazil do skalnatého útesu.

Svým automobilem vyhloubil kráter o hloubce 60 cm v pískovcovém masivu. Z řidiče nebylo mnoho nalezeno. Jen malé fragmenty kostí a vlasů v kráteru a nehet s kousky zubů ve zbytcích volantu.

Ironicky jediné, co zbylo neporušené, byla nálepka na nárazníku auta: "How do you like my driving? Dial 1-800-EAT-SHIT.” (Nelíbí se vám, jak řídím? Volejte 1-800-polib-prdel)

Michael byl alkoholikem, ale ne zrovna tradičním. Měl rád, když do sebe mohl dostat pořádnou dávku alkoholu...rektálně. Jeho žena říkala, že byl "závislý na klistýru” a velmi často a rád "popíjel” chlast tímto způsobem. Výsledek byl tentýž: Ožralost.

Mladý majitel obchodu se stroji nemohl vstřebávat alkohol obvyklým způsobem, kvůli bolestivému onemocnění krku, a proto se zvolil jinou cestu užívání svého oblíbeného nápoje. Tu noc byl Michael na vskutku ďábelské párty: Kopnul si 2 krát 1,5 litrovou láhev sherry přímo do zadnice.

Toho, že se Michael "uchlastal” si jeho přátelé všimli až ráno...v krvi měl 4,7 promile alkoholu. Jeho přátelé nečekaně prohlásili, že se z tohoto incidentu velmi poučili.

Proto, aby mohl člověk získat Darwinovu cenu, musí zbavit lidstvo svých stupidních genů doslova "Ohromující schopností nesprávného užití zákonů přírody”. Tři litry klistýrem do střev podle mě tedy ohromující i nesprávně užité jsou...

3.února 1990, Washington

Tento šokující pokus o vykradení obchodu byl zřejmě zlodějův první vzhledem k záznamu v policejním rejstříku a  vzhledem ke stupidním chybám, kterých se během přepadení dopustil:

 

1) Jeho cílem byl obchod H&J Leather & Firearms...obchod se zbraněmi

2) Obchod byl plný zákazníků...zákazníků se zbraněmi.

3) Když zloděj vcházel dovnitř, musel přehlédnout vozidlo policejní hlídky, parkující přímo před obchodem

4) Uniformovaný důstojník stál u pokladny a dával si smajitelem šálek ranní kávy před tím, než půjde do práce

Když zloděj zaznamenal policistu u pokladny, zpanikařil, tasil zbraň a vystřelil několik zběsilých střel na slep...

.... Policista s prodavačem rychle opětovali palbu, zatímco je krylo několik ozbrojených zákazníků. A tak byla zlodějova genetická informace vymazána z genomu lidstva.

Nikdo jiný nebyl zraněn.

 

Příšerná dieta a pokoj bez jakékoli ventilace nesou vinu za smrt muže, jehož zabily jeho vlastní plyny. Na jeho těle nebyly nalezeny žádné viditelné známky takové smrti, ale rozbor krve objevil velké množství metanu rozptýleného v jeho žilách.
Jeho dieta sestávala především z fazolí a hlávkového zelí, tudíž z té nejlepší kombinace potravin na vypuzení těžkého plynového útoku. Zdá se, že muž zemřel ve spánku, protože se nadýchal příliš velkého množství střevních plynů, jež vyplňovaly prostor jeho ložnice.
Kdyby spal s otevřenými okny, otrava by rozhodně nebyla natolik fatální, jenže tento muž byl zavřený v téměř vzduchotěsné místnosti. Trpěl obezitou a proto byla jeho střeva schopná pojmout tak velké množství smrtícího plynu. Třem záchranářům se při jeho vyprošťování udělalo nevolno a jeden byl hospitalizován.
 (Tento příběh byl komisí pro udílení Darwinových cen nedávno označen za lidovou legendu pro nedostatek důkazů)

zdroj:http://bulvarnirana.com/?tag=darwinovy-ceny


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.